Róbert Sloboda#42
Vek:43 (01. 07. 1980)
Výška:187 cmVáha:95 kg
Bydlisko:Bratislava, Slovensko
Forehand:pravouBackhand:obojručný
Raketa:Head Graphene speed pro 360
Naj. povrch:antukaNaj. ATP hráč:Djokovič
Tituly:0 xFinalista:1 x
Víťaz útechy:1 xTurnajov:9
2024:16:82023:4:22022:0:02021:0:02020:0:02019:0:0
2018:0:02017:0:02016:0:02015:0:02014:0:02013:0:0
2012:0:02011:0:02010:0:02009:0:02008:0:0Spolu:20:10
Challenger: Don Papa’s Open, Žilina, antuka (2024) »2 b.
Kardoš MiroslavSloboda Róbert4:3 4:31.kolo útechyh2h
Mrázik MatejSloboda Róbert2:6 6:4 11:91.koloh2h
Challenger: Safety Protection Cup, Prievidza, antuka (2024) »60 b.
Vančo JozefSloboda Róbert4:6 6:3 11:9semifináleh2h
Sloboda RóbertKožár František4:6 7:6 10:0štvrťfináleh2h
Sloboda RóbertMrázik Matej6:2 2:6 10:71.koloh2h
Challenger: LMJ Trophy, Banská Bystrica, betón (2024) »100 b.
Ulehla JozefSloboda Róbert7:6 5:7 10:8fináleh2h
Sloboda RóbertRus Rudolf7:5 6:0semifináleh2h
Sloboda RóbertBaran Jaroslav3:6 7:6 10:8štvrťfináleh2h
Sloboda RóbertKorbel Radoslav6:2 6:32.koloh2h
Sloboda RóbertVrško Marián6:0 6:41.koloh2h
ATA séria: Morava Cup, Břeclav, betón (2024) »90 b.
Villár PeterSloboda Róbert6:3 6:2štvrťfináleh2h
Sloboda RóbertRus Rudolf2:6 6:0 10:82.koloh2h
Challenger: Slovan Trophy, Bratislava, antuka (2024) »15 b.
Sloboda RóbertNguyen Dang Khoa6:3 6:3finále útechyh2h
Sloboda RóbertUlehla Jozef4:2 4:3semifinále útechyh2h
Sloboda RóbertViola Peter4:0 4:21.kolo útechyh2h
Bori MichalSloboda Róbert4:6 6:0 10:81.koloh2h
Challenger: Hornád Open, Košice, betón (2024) »60 b.
Zamutovský TomášSloboda Róbert0:6 7:6 10:4semifináleh2h
Sloboda RóbertGaran Mário6:2 3:6 12:10štvrťfináleh2h
Sloboda RóbertHochel Erik6:4 6:42.koloh2h
Sloboda RóbertSchreiber Pavol6:1 6:11.koloh2h
Challenger: BORS Cup, Břeclav, betón (2024) »60 b.
Hladký PeterSloboda Róbert6:2 6:2semifináleh2h
Sloboda RóbertBaláž Branislav6:3 6:4štvrťfináleh2h
Sloboda RóbertPittich Tibor6:1 4:6 10:52.koloh2h
Sloboda RóbertKadlečík Patrik6:0 6:11.koloh2h
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


ATA Top 25
19. 06. 2024
1.Barilla M.4 300 b.
2.Dermek S.2 915 b.
3.Mikuš M.2 255 b.
4.Pribiš A.2 005 b.
5.Sninský R.1 740 b.
6.Lipták M.1 584 b.
7.Kosorín P.1 575 b.
8.Hvizd M.1 535 b.
9.Uherčík P.1 487 b.
10.Hudec M.1 460 b.
11.Vaníček M.1 350 b.
12.Ušák H.1 335 b.
13.Osvald M.1 310 b.
14.Gašpar M.1 200 b.
15.Kramár J.1 064 b.
16.Baláž B.991 b.
17.Ulehla J.959 b.
18.Podhorný T.918 b.
19.Benčaj V.915 b.
20.Melicher J.900 b.
21.Smutný O.874 b.
22.Findura M.860 b.
23.Melioris P.815 b.
24.Vrško M.803 b.
25.Adamka R.803 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt