VíťazFinalistaVýsledokVíťaz útechy#
LMJ Trophy, Levice, betónGrandslamviac »
Lapšanský AlexMarkuš Marián6:3 6:2Osvald Marek16
LMJ Trophy, Levice, betónChallengerviac »
Vrško MariánPodhorný Tomáš6:3 6:4Hochel Erik19
LMJ Trophy, Levice, betónRookieviac »
Čižmár MilošZlatnický Tomáš6:1 5:7 10:1Adamka Roman16
Elfo Cup, Malinovo, koberecDoublesviac »
Ulehla Jozef
Ušák Henrich
Lackovič Martin
Osvald Marek
7:6 6:2Nemčovič František
Norocká Alexandra
30
SKL Open, Banská Bystrica, betónATA sériaviac »
Mikuš MarekHvizd Marek7:5 6:2Sninský Radovan16
SKL Open, Banská Bystrica, betónChallengerviac »
Urban MatejBaláž Branislav4:1 ret.Tančin Peter16
SKL Open, Banská Bystrica, betónRookieviac »
Adamka RomanMunka Marián6:4 6:1Otruba Lukáš20
TransPetrol Cup, Senec, taraflexChallengerviac »
Majerčák SamuelUlehla Jozef6:2 6:3Rus Rudolf16
TransPetrol Cup, Senec, taraflexRookieviac »
Balko MarošRábek Matúš6:0 6:3Grochal Peter16
Morava Trophy, Břeclav, betónATA sériaviac »
Brondoš MartinGál Petr7:5 6:1Rus Rudolf26
OT Kredit Open, Levice, betónDoublesviac »
Osvald Marek
Villár Peter
Takáč Zdeno
Ulehla Jozef
6:2 6:3Krajčovič Martin
Mikuš Marek
38
Baseline Cup, Banská Bystrica, betónChallengerviac »
Šeda ZdenekVrško Marián4:6 7:6 10:2Hochel Erik32
Baseline Cup, Banská Bystrica, betónRookieviac »
Adamka RomanBojko Slavomír6:1 5:7 10:5Lajčin Matúš20
PACIFIC Open, Levice, betónATA sériaviac »
Kříž NikolasOsvald Marek4:6 6:3 10:7Takáč Zdeno16
PACIFIC Open, Levice, betónChallengerviac »
Ulehla JozefRus Rudolf7:5 7:5Bori Michal16
PACIFIC Open, Levice, betónRookieviac »
Kollár MartinVizi Ladislav6:4 6:3Humel Róbert12
Piešťany Open, Piešťany, antukaATA sériaviac »
Hvizd MarekMikuš Marek6:2 6:1Vojcek Branislav24
Piešťany Open, Piešťany, antukaChallengerviac »
Ivan MiroslavStehlík Martinw.o.Vyskoč Tomáš32
Piešťany Open, Piešťany, antukaRookieviac »
Bojko SlavomírSvetlík Patrik6:3 7:5Grochal Peter0
Fero Cup, Nitra, antukaDoublesviac »
Barilla Marco
Vojcek Braňo
Goga Zdeno
Vančo Jozef
1:6 7:5 12:10Uhlár Marián
Španko Milan
32
Fero Cup, Nitra, antukaDoublesviac »
Pršan Martin
Valok Ján
Demín Tomáš
Sládečka Martin
6:0 6:010
Žochar Trophy, Topoľčany, antukaChallengerviac »
Šeda ZdenekVančo Jozef6:3 6:3Korbel Radoslav27
Žochar Trophy, Topoľčany, antukaRookieviac »
Puškár RudolfScalzi Enrico6:3 6:0Rábek Denis23
Don Papa’s Open, Žilina, antukaATA sériaviac »
Mikuš MarekZahrádka Petr6:3 4:2 ret.9
Don Papa’s Open, Žilina, antukaChallengerviac »
Chmelár TimotejPodhorný Tomáš7:5 6:2Houdek Vedran16
Don Papa’s Open, Žilina, antukaRookieviac »
Mrázik MatejŽitnák Jozef3:6 6:3 10:3Chmelár Marek16
Anička Trophy, Košice, antukaATA sériaviac »
Buchala MarcelBarilla Marco6:3 6:012
Anička Trophy, Košice, antukaChallengerviac »
Zamutovský TomášBogner František6:3 1:0 ret.Puškár Rudolf16
ALMADA Trophy, Sliač, antukaGrandslamviac »
Barilla MarcoMikuš Marek6:7 6:4 10:812
ALMADA Trophy, Sliač, antukaChallengerviac »
Vrško MariánSmutný Ondrej6:2 3:6 10:8Zamutovský Tomáš20
Lawn Tennis Challenge, Kopčany, trávaChallengerviac »
Vrško MariánBaláž Branislav6:4 6:0Bojko Slavomír20
Senica Open, Senica, antukaATA sériaviac »
Gašpar MarcelUšák Henrich6:2 6:2Danihel Tomáš18
Senica Open, Senica, antukaChallengerviac »
Ulehla JozefPodhorný Tomáš6:3 6:3Pittich Tibor16
Senica Open, Senica, antukaRookieviac »
Viola PeterValachovičová Monika6:0 6:1Vicenik Miroslav16
Wimbledon Doubles, Kopčany, trávaDoublesviac »
Ulehla Jozef
Ušák Henrich
Jeřábek Tomáš
Kadlec Adam
6:0 1:6 10:8Galajda Jozef
Krempaský Ľudovít
42
Prievidza Cup, Prievidza, antukaATA sériaviac »
Mikuš MarekBarilla Marco6:3 3:6 10:716
Prievidza Cup, Prievidza, antukaChallengerviac »
Dźubinský MartinJančiar Peter7:5 4:6 10:4Matula Jakub21
Prievidza Cup, Prievidza, antukaRookieviac »
Košík ŠtefanGrochal Peter6:1 3:0 ret.Remenec Tomáš15
ERPO Open, Banská Bystrica, antukaATA sériaviac »
Barilla MarcoLipták Michal6:4 ret.Pribiš Andrej16
ERPO Open, Banská Bystrica, antukaChallengerviac »
Brečka JozefAdamka Roman6:4 6:3Košút Marián22
ERPO Open, Banská Bystrica, antukaRookieviac »
Valachovičová MonikaPuškár Rudolf7:6 6:2Vizi Ladislav20
TENIPO Open, Bratislava, antukaATA sériaviac »
Barilla MarcoHvizd Marek6:1 6:1Ušák Henrich16
TENIPO Open, Bratislava, antukaChallengerviac »
Bori MichalPodhorný Tomáš6:0 7:6Rus Rudolf24
TENIPO Open, Bratislava, antukaRookieviac »
Šomodi MarekHanulák Martinw.o.Balko Maroš24
Zemplín Cup, Michalovce, antukaATA sériaviac »
Tokoš MartinPolák Jakub6:1 6:3Koman Juraj16
Zemplín Cup, Michalovce, antukaChallengerviac »
Kažimír MichalTalama Anton6:2 6:3Kačur Martin16
GEOTHERM Cup, Jaslovské Bohunice, antukaATA sériaviac »
Štetina MarošMelicher Ján6:3 0:6 10:8Hudec Michal16
GEOTHERM Cup, Jaslovské Bohunice, antukaChallengerviac »
Rybár VladimírBittara Lukáš4:6 6:1 10:7Hochel Erik21
GEOTHERM Cup, Jaslovské Bohunice, antukaRookieviac »
Puškár RudolfVagovič Marek4:6 6:4 10:5Vicenik Miroslav16
Lawn Tennis Festival, Kopčany, trávaGrandslamviac »
Pribiš AndrejLipták Michal6:2 7:6Zahrádka Petr10
Lawn Tennis Festival, Kopčany, trávaRookieviac »
Kadlečík PatrikKrč Miroslav3:6 6:0 10:8Lánik Miroslav17
Manager Tennis Cup, Skalica, antukaATA sériaviac »
Barilla MarcoMikuš Marek6:4 7:5Ulehla Jozef13
Manager Tennis Cup, Skalica, antukaChallengerviac »
Matula JakubBittara Lukáš6:2 3:6 10:6Hochel Erik18
Manager Tennis Cup, Skalica, antukaRookieviac »
Krč MiroslavZlatnický Tomáš6:1 6:3Nireďhazský Ján21
LIPI Cup, Bratislava, antukaDoublesviac »
Osvald Marek
Ušák Henrich
Barilla Marco
Vojcek Braňo
6:4 7:6Konderla Branislav
Paluš Radovan
20
Ratufa Trophy, Levice, betónATA sériaviac »
Vaníček MarekOsvald Marek6:4 6:2Babindai Patrik12
Ratufa Trophy, Levice, betónRookieviac »
Puškár RudolfValachovičová Monika7:6 6:3Rábek Matúš20
KKmont Cup, Levice, betónChallengerviac »
Smutný OndrejVančo Jozefw.o.Matula Jakub32
TATRY Trophy, Tatranská Lomnica, betónDoublesviac »
Hvizd Marek
Kožár František
Ďurčo Martin
Hadidom Michal
7:5 6:2Krchnár Roman
Štetina Maroš
32
Baseline Open, Banská Bystrica, betónGrandslamviac »
Dermek StanislavBenčaj Vladimír6:4 6:4Kramár Juraj22
Baseline Open, Banská Bystrica, betónChallengerviac »
Babindai PatrikTobiášová Augustaw.o.Ragan Tomáš29
Baseline Open, Banská Bystrica, betónRookieviac »
Mačniak PeterLajčin Matúš6:0 6:2Munka Marián18
SOKOL Cup, Prešov, hardChallengerviac »
Smutný OndrejBučko Roman7:6 6:1Bittara Lukáš28
SiPa ATA Finals, Banská Bystrica, betónATA sériaviac »
Dermek StanislavHvizd Marek6:3 0:6 10:48
SiPa ATA Finals, Banská Bystrica, betónChallengerviac »
Smutný OndrejMatula Jakub6:2 6:48
SiPa ATA Finals, Banská Bystrica, antukaRookieviac »
Puškár RudolfRábek Matúš6:3 7:67
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešní oslávenci
Čulka P.51 r.
Kapusta M.51 r.
Elexhauser T.45 r.
ATA Top 25
19. 05. 2024
1.Barilla M.4 300 b.
2.Dermek S.2 915 b.
3.Mikuš M.2 255 b.
4.Pribiš A.2 005 b.
5.Sninský R.1 650 b.
6.Lipták M.1 584 b.
7.Kosorín P.1 575 b.
8.Hvizd M.1 535 b.
9.Uherčík P.1 487 b.
10.Hudec M.1 460 b.
11.Vaníček M.1 350 b.
12.Ušák H.1 335 b.
13.Osvald M.1 310 b.
14.Kramár J.1 064 b.
15.Baláž B.991 b.
16.Ulehla J.959 b.
17.Gašpar M.950 b.
18.Podhorný T.918 b.
19.Benčaj V.915 b.
20.Melicher J.900 b.
21.Smutný O.874 b.
22.Findura M.860 b.
23.Melioris P.815 b.
24.Vrško M.803 b.
25.Adamka R.803 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt