ERPO Open 27.-28.8.2022
Miesto: Mestský Park, Hurbanova 3, Banská Bystrica  Povrch: Antuka  Kategórie: ATA séria, Challenger, Rookie  Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)  Lopty: Dunlop ATP  Počet účastníkov: max 44  Štartovné: 30€ člen/domáci hráč , 35€ ostatní  Prihlášky: SK0611000000002616074779 s var.symbolom 270822.  Počet kurtov:Livescore, program: tenipo.com  Livestream: 4 kurty    Prihlásení:    1. LIPTÁK Michal  2. RUS Rudolf  3. HOMOLA Marián  4. BALÁŽ Branislav  5. ŠTETINA Maroš  6. BABINDAI Patrik  7. LEVÁK Matej  8. LACKO Branislav  9. KAŠPER Igor  10. GRŇO Jozef  11. MUNKA Marián  12. VALACHOVIČOVÁ Monika  13. VIZI Ladislav  14. RIGÓ Kristián  15. KRAMÁR Juraj  16. FULOP Tomáš  17. KOŠÚT Filip  18. FUTÁK Marcel      Organizátor si vyhradzuje právo rozdeliť hráčov do kategórii podľa rebríčku a výkonnosti!   
Čaba Cup 1.9.2022
Miesto: Pezinok, Fraňa Krála 1
Povrch: Antuka
Kategória: Štvorhra
Hrací systém: podľa počtu dvojíc
Lopty: Dunlop Fort All Court
Počet účastníkov: max 16 párov
Štartovné: 50€ dvojica(platba na mieste)
Počet kurtov: 3
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 3 kurty

Prihlásení:

1. Greguš/Karaba
2. Baričič/Hrabovský
3. Ulehla/Ušák
4. Lackovič/Štetina
Grand Prix Trophy 13.-14.8.2022
Miesto: Bratislava, Mlynské Nivy 64
Povrch: Antuka
Kategórie: ATA séria, Challenger, Rookie
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Dunlop ATP
Počet účastníkov: 54
Počet kurtov: 9
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 4 kurty(1,2,3,4)

Lawn Tennis Festival 6.-7.8.2022
Miesto: Kopčany, Futbalový štadión
Povrch: Tráva
Kategória: Grandslam
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Slazenger Wimbledon
Počet účastníkov: 18
Počet kurtov: 3
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 3 kurty


Zobor Trophy 23.-24.7.2022
Miesto: Jesenského 4, Nitra(futbalový štadión)
Povrch: Antuka
Kategórie: Challenger, Rookie
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Dunlop ATP
Počet účastníkov: 32
Počet kurtov: 4
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 4 kurty

Wimbledon Doubles 16.7.2022
Miesto: Kopčany, Futbalový štadión
Povrch: Tráva
Kategória: Štvorhra
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Slazenger Wimbledon
Počet účastníkov: 16 párov
Počet kurtov: 2
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 2 kurty

Senica Open 9.-10.7.2022
Miesto: Sadová 16, Senica
Povrch: Antuka
Kategórie: ATA séria, Challenger, Rookie
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Dunlop ATP
Počet účastníkov: 48
Počet kurtov: 7
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 3 kurty


Bella Lyttos Open 9.-13.6.2022
Miesto: Lyttos Beach Academy, Kréta, Grécko
Povrch: Antuka
Kategórie: ATA séria, Challenger
Hrací systém: Skupiny a play-off
Lopty: Dunlop ATP
Počet účastníkov: ATA 8, Challenger 6
Počet kurtov: 12
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 1 kurt

ALMADA Trophy 18.-19.6.2022
Miesto: Kúpeľná, Sliač kúpele
Povrch: Antuka
Kategórie: ATA séria, Challenger
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Dunlop ATP
Počet účastníkov: ATA 14, Challenger 16
Počet kurtov: 4
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 2 kurty


Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


ATA Rebríček TOP 25
Fotky z turnajov
© 2017-2021 ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt