Lawn Tennis Festival 31.7.-1.8.2021
Miesto: Kopčany, Futbalový štadión
Povrch: Tráva
Kategória: ATA séria
Bodovanie: Grandslam
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Slazenger Wimbledon
Počet účastníkov: max 20
Štartovné: 30€ člen, 35€ nečlen
Úhrada štartovného: SK0611000000002616074779 s var.symbolom 310721.
Členské: 15€ - klini pre viac info
Počet kurtov: 3
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 2 kurty

Prihlásení:

1. Takáč Zdeno
2. Valent Daniel
3. Lipták Michal
4. Ušák Henrich
5. Podmanický Martin
6. Bučko Roman
7. Hvizd Marek
8. Podhorný Tomáš
9. Kříž Jaromír
10. Kožár František
11. Siheľský Pavel
12. Vépy Michal
13. Matula Jakub
14. Kuchař Vladimír
15. Geringer Phillipp
čítaj ďalej »
Lapšanský Jr. zvíťazil v Kopčanoch
Miesto: Kopčany, Futbalový štadión
Povrch: Tráva
Kategória: Challenger
Bodovanie: Challenger Special
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Slazenger Wimbledon
Počet účastníkov: 25
Počet kurtov: 3
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 3 kurty




čítaj ďalej »
Takáč víťazom ALMADA Trophy
Miesto: Kúpeľná, Sliač kúpele
Povrch: Antuka
Kategória: ATA séria
Bodovanie: Grandslam
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Dunlop ATP
Počet účastníkov: 17
Počet kurtov: 4
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 2 kurty







čítaj ďalej »
Wimbledon Doubles 7.8.2021
Miesto: Kopčany, Futbalový štadión
Povrch: Tráva
Kategória: Štvorhra
Hrací systém: Skupiny a Play-off
Lopty: Slazenger Wimbledon
Počet účastníkov: max 16 párov
Štartovné: 40€ dvojica(platba na mieste)
Livescore, program: tenipo.com


Prihlásené dvojice:

1. Lipták/
2. Dermek/Szoke
3. Rus/Rus
4. Forner/Forner
5. Lapšanský/Lapšanský
6. Barták/
7. Melioris/Norocká
8. Baláž/Bača
9. Polák/Kopáčiková
10. Geringer/Di Candia
11. Ušák/Pelikán
12. Hvizd/Kožár
13. Mikóczi/Kresák
14. Bittara/Bittara
15.
16.
čítaj ďalej »
Takáč, Mikláš a Lapšanský najlepší v Senici
Miesto: Sadová 16, Senica
Povrch: Antuka
Kategória: ATA séria, Challenger, Seniors 50+
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Dunlop Fort All Court
Počet účastníkov: ATA 20, Challenger 32, Seniors 3
Počet kurtov: 7
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 2 kurty







čítaj ďalej »
Findura a Kříž Jr. najlepší na Mallorce
Miesto: Sa Coma, Mallorca, Španielsko
Povrch: Antuka
Kategória: ATA séria, Challenger
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Wilson US Open
Počet účastníkov: ATA 12, Challenger 8
Počet kurtov: 4
Livescore, program: tenipo.com






čítaj ďalej »
Valent, Pavlysh a Grňo dominovali v Piešťanoch
Miesto: TK Kúpele Piešťany, Emila Belluša 2
Povrch: Antuka
Kategórie: ATA Grandslam, Challenger, Seniors 50+
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Dunlop Fort All Court
Počet účastníkov: ATA 21, Challenger 28, Seniors 5
Počet kurtov: 5-11
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 5 kurtov










čítaj ďalej »
Koco, Vrško a Karhan ovládli ATA Finals
The best of the best
Miesto: Senec, Hotel Družba TransPetrol
Povrch: Taraflex
Kategória: Masters
Hrací systém: play-off
Lopty: Wilson US Open
Počet účastníkov: 24
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 3 kurty



2021 Senec
Vrchol dvojhrovej série okruhu ATAtennis sa odohral v Seneckej hale TransPetrol, kde sa stretla najlepšia osmička ATA rebríčka,Challengeru a VIP osobností.








Výročné hodnotenie roka 2020:

Osobnosť roka: Sulaček Jozef
Hráč roka ATA: Melicher Ján
Hráč roka Challenger: Ľalík Miroslav
Hráč roka Seniors: Koman Juraj
Kanár roka: Kramár Juraj
Comeback roka: Bložon Branislav
Cena Ľubomíra Pechu: Takáč Zdeno
Koncoročná jednotka okruhu: Dermek Stanislav




čítaj ďalej »
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head



ATA Rebríček TOP 25


Fotky z turnajov
© 2017-2018 ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt