06. 01. - 07. 01.BORS Cup
Břeclav
dvojhraChallengerbetóninfo »
13. 01. - 14. 01.TransPetrol Cup
Senec
dvojhraRookietaraflexinfo »
20. 01. - 21. 01.SKL Open
Banská Bystrica
dvojhraATA sériabetóninfo »
20. 01. - 21. 01.SKL Open
Banská Bystrica
dvojhraChallengerantukainfo »
20. 01. - 21. 01.SKL Open
Banská Bystrica
dvojhraRookiebetóninfo »
03. 02. - 04. 02.Copy Office Open
Bratislava
dvojhraGrandslambetóninfo »
03. 02. - 04. 02.Copy Office Open
Bratislava
dvojhraChallengerbetóninfo »
03. 02. - 04. 02.Copy Office Open
Bratislava
dvojhraRookieantukainfo »
10. 02. - 11. 02.Šariš Trophy
Prešov
dvojhraATA sériahardinfo »
10. 02. - 11. 02.Šariš Trophy
Prešov
dvojhraChallengerantukainfo »
17. 02. - 18. 02.OT Kredit Open
Levice
štvorhraDoublesbetóninfo »
02. 03. - 03. 03.Hornád Open
Košice
dvojhraATA sériaantukainfo »
02. 03. - 03. 03.Hornád Open
Košice
dvojhraChallengerbetóninfo »
09. 03. - 10. 03.Slovan Trophy
Bratislava
dvojhraChallengerantukainfo »
09. 03. - 10. 03.Slovan Trophy
Bratislava
dvojhraRookieantukainfo »
16. 03. - 17. 03.Morava Cup
Břeclav
dvojhraATA sériabetóninfo »
16. 03. - 17. 03.Morava Cup
Břeclav
dvojhraRookiebetóninfo »
29. 03. - 31. 03.LMJ Trophy
Banská Bystrica
dvojhraATA sériaantukainfo »
29. 03. - 31. 03.LMJ Trophy
Banská Bystrica
dvojhraChallengerbetóninfo »
29. 03. - 31. 03.LMJ Trophy
Banská Bystrica
dvojhraRookieantukainfo »
06. 04. - 07. 04.Elfo Cup
Malinovo
dvojhraChallengerkoberecinfo »
20. 04. - 21. 04.JOMA Trophy
Piešťany
dvojhraATA sériaantukainfo »
20. 04. - 21. 04.JOMA Trophy
Piešťany
dvojhraChallengerantukainfo »
20. 04. - 21. 04.JOMA Trophy
Piešťany
dvojhraRookieantukainfo »
23. 04. - 30. 04.Royal Mare Open
Kréta, Grécko
dvojhraATA sériaantukainfo »
23. 04. - 30. 04.Royal Mare Open
Kréta, Grécko
dvojhraChallengerantukainfo »
05. 05.Zobor Trophy
Nitra
štvorhraDoublesantukainfo »
11. 05. - 12. 05.Safety Protection Cup
Prievidza
dvojhraATA sériaantukainfo »
11. 05. - 12. 05.Safety Protection Cup
Prievidza
dvojhraChallengerantukainfo »
11. 05. - 12. 05.Safety Protection Cup
Prievidza
dvojhraRookieantukainfo »
18. 05. - 19. 05.Don Papa’s Open
Žilina
dvojhraATA sériaantukainfo »
18. 05. - 19. 05.Don Papa’s Open
Žilina
dvojhraChallengerantukainfo »
18. 05. - 19. 05.Don Papa’s Open
Žilina
dvojhraRookieantukainfo »
N A S L E D U J E
25. 05. - 26. 05.Lawn Tennis Challenge
Kopčany
dvojhraChallengertrávainfo »
08. 06. - 09. 06.NTC Open
Košice
dvojhraATA sériaantukainfo »
08. 06. - 09. 06.NTC Open
Košice
dvojhraChallengerantukainfo »
08. 06. - 09. 06.Retro Cup
Bratislava
dvojhraRookieantukainfo »
22. 06. - 23. 06.Žochar Trophy
Topoľčany
dvojhraATA sériaantukainfo »
22. 06. - 23. 06.Žochar Trophy
Topoľčany
dvojhraChallengerantukainfo »
22. 06. - 23. 06.Žochar Trophy
Topoľčany
dvojhraRookieantukainfo »
29. 06.Wimbledon Doubles
Kopčany
štvorhraDoublestrávainfo »
05. 07. - 07. 07.Manager Tennis Cup
Skalica
dvojhraGrandslamantuka
05. 07. - 07. 07.Manager Tennis Cup
Skalica
dvojhraChallengerantuka
05. 07. - 07. 07.Manager Tennis Cup
Skalica
dvojhraRookieantuka
13. 07. - 14. 07.Poprad Cup
Poprad
dvojhraATA sériaantuka
13. 07. - 14. 07.Poprad Cup
Poprad
dvojhraChallengerantuka
13. 07. - 14. 07.Poprad Cup
Poprad
dvojhraRookieantuka
20. 07. - 21. 07.ALMADA Trophy
Sliač
dvojhraATA sériaantuka
20. 07. - 21. 07.ALMADA Trophy
Sliač
dvojhraChallengerantuka
27. 07. - 28. 07.GEOTHERM Cup
Jaslovské Bohunice
dvojhraATA sériaantuka
27. 07. - 28. 07.GEOTHERM Cup
Jaslovské Bohunice
dvojhraChallengerantuka
27. 07. - 28. 07.GEOTHERM Cup
Jaslovské Bohunice
dvojhraRookieantuka
02. 08. - 04. 08.Lawn Tennis Festival
Kopčany
dvojhraGrandslamtráva
02. 08. - 04. 08.Lawn Tennis Festival
Kopčany
dvojhraChallengertráva
10. 08. - 11. 08.Prešov Open
Prešov
dvojhraATA sériaantuka
10. 08. - 11. 08.Prešov Open
Prešov
dvojhraChallengerantuka
17. 08. - 18. 08.ERPO Open
Banská Bystrica
dvojhraATA sériaantuka
17. 08. - 18. 08.ERPO Open
Banská Bystrica
dvojhraChallengerantuka
17. 08. - 18. 08.ERPO Open
Banská Bystrica
dvojhraRookieantuka
24. 08. - 25. 08.TENIPO Open
Bratislava
dvojhraATA sériaantuka
24. 08. - 25. 08.TENIPO Open
Bratislava
dvojhraChallengerantuka
24. 08. - 25. 08.TENIPO Open
Bratislava
dvojhraRookieantuka
14. 09. - 15. 09.SiPa Open
Slovenská Ľupča
dvojhraATA sériaantuka
14. 09. - 15. 09.SiPa Open
Slovenská Ľupča
dvojhraChallengerantuka
21. 09. - 22. 09.Humenné Cup
Humenné
dvojhraATA sériaantuka
21. 09. - 22. 09.Humenné Cup
Humenné
dvojhraChallengerantuka
21. 09. - 22. 09.Humenné Cup
Humenné
dvojhraRookieantuka
28. 09.ATA Doubles Cup
Prievidza
štvorhraDoublesantuka
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešní oslávenci
Čulka P.51 r.
Kapusta M.51 r.
Elexhauser T.45 r.
ATA Top 25
19. 05. 2024
1.Barilla M.4 300 b.
2.Dermek S.2 915 b.
3.Mikuš M.2 255 b.
4.Pribiš A.2 005 b.
5.Sninský R.1 650 b.
6.Lipták M.1 584 b.
7.Kosorín P.1 575 b.
8.Hvizd M.1 535 b.
9.Uherčík P.1 487 b.
10.Hudec M.1 460 b.
11.Vaníček M.1 350 b.
12.Ušák H.1 335 b.
13.Osvald M.1 310 b.
14.Kramár J.1 064 b.
15.Baláž B.991 b.
16.Ulehla J.959 b.
17.Gašpar M.950 b.
18.Podhorný T.918 b.
19.Benčaj V.915 b.
20.Melicher J.900 b.
21.Smutný O.874 b.
22.Findura M.860 b.
23.Melioris P.815 b.
24.Vrško M.803 b.
25.Adamka R.803 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt