Rudolf Rus#52
Vek:47 (22. 09. 1976)
Výška:195 cmVáha:105 kg
Bydlisko:Bratislava, Slovensko
Forehand:pravouBackhand:jednoručný
Raketa:Wilson Blade 98
Naj. povrch:betónNaj. ATP hráč:Lendl
Tituly:0 xFinalista:4 x
Víťaz útechy:5 xTurnajov:60
2024:9:102023:22:212022:26:262021:13:192020:7:82019:0:0
2018:0:02017:0:02016:0:02015:0:02014:0:02013:0:0
2012:0:02011:0:02010:0:02009:0:02008:0:0Spolu:77:84
Challenger: Safety Protection Cup, Prievidza, antuka (2024) »2 b.
Šeda ZdenekRus Rudolf6:1 2:6 10:31.kolo útechyh2h
Vančo JozefRus Rudolf6:2 6:21.koloh2h
Challenger: Elfo Cup, Malinovo, koberec (2024) »60 b.
Adamka RomanRus Rudolf6:1semifináleh2h
Rus RudolfVrško Marián6:3Skupina Bh2h
Rus RudolfTretiak Miroslav6:2Skupina Bh2h
Rus RudolfValachovičová Monika7:6Skupina Bh2h
Rus RudolfBielik Martin6:0Skupina Bh2h
Challenger: LMJ Trophy, Banská Bystrica, betón (2024) »60 b.
Sloboda RóbertRus Rudolf7:5 6:0semifináleh2h
Rus RudolfKachnič Stanislavw.o.štvrťfináleh2h
Rus RudolfLevčík Michal2:6 7:5 10:62.koloh2h
Rus RudolfKrjak Tomáš6:2 6:7 10:61.koloh2h
ATA séria: Morava Cup, Břeclav, betón (2024) »15 b.
Pazúr PeterRus Rudolf4:2 4:1semifinále útechyh2h
Sloboda RóbertRus Rudolf2:6 6:0 10:82.koloh2h
Challenger: Copy Office Open, Bratislava, betón (2024) »32 b.
Podhorný TomášRus Rudolf6:3 6:1štvrťfináleh2h
Rus RudolfMatula Jakub7:5 6:31.koloh2h
ATA séria: SKL Open, Banská Bystrica, betón (2024) »20 b.
Kramár JurajRus Rudolf4:3 3:4 10:5finále útechyh2h
Rus RudolfDermek Stanislavw.o.semifinále útechyh2h
Kosorín PeterRus Rudolf6:4 6:31.koloh2h
Challenger: BORS Cup, Břeclav, betón (2024) »32 b.
Bittara LukášRus Rudolf7:6 6:3štvrťfináleh2h
Rus RudolfTobiášová Augusta4:6 7:5 10:42.koloh2h
Rus RudolfĽalík Miroslav4:6 6:2 10:41.koloh2h
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


ATA Top 25
19. 06. 2024
1.Barilla M.4 300 b.
2.Dermek S.2 915 b.
3.Mikuš M.2 255 b.
4.Pribiš A.2 005 b.
5.Sninský R.1 740 b.
6.Lipták M.1 584 b.
7.Kosorín P.1 575 b.
8.Hvizd M.1 535 b.
9.Uherčík P.1 487 b.
10.Hudec M.1 460 b.
11.Vaníček M.1 350 b.
12.Ušák H.1 335 b.
13.Osvald M.1 310 b.
14.Gašpar M.1 200 b.
15.Kramár J.1 064 b.
16.Baláž B.991 b.
17.Ulehla J.959 b.
18.Podhorný T.918 b.
19.Benčaj V.915 b.
20.Melicher J.900 b.
21.Smutný O.874 b.
22.Findura M.860 b.
23.Melioris P.815 b.
24.Vrško M.803 b.
25.Adamka R.803 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt