06. 01. - 08. 01.LMJ Trophy
Levice
dvojhraGrandslambetóninfo »
06. 01. - 08. 01.LMJ Trophy
Levice
dvojhraChallengerbetóninfo »
06. 01. - 08. 01.LMJ Trophy
Levice
dvojhraRookiebetóninfo »
21. 01.Elfo Cup
Malinovo
štvorhraDoubleskoberecinfo »
04. 02. - 05. 02.SKL Open
Banská Bystrica
dvojhraATA sériabetóninfo »
04. 02. - 05. 02.SKL Open
Banská Bystrica
dvojhraChallengerbetóninfo »
04. 02. - 05. 02.SKL Open
Banská Bystrica
dvojhraRookieantukainfo »
18. 02. - 19. 02.TransPetrol Cup
Senec
dvojhraChallengertaraflexinfo »
18. 02. - 19. 02.TransPetrol Cup
Senec
dvojhraRookietaraflexinfo »
04. 03. - 05. 03.Morava Trophy
Břeclav
dvojhraATA sériabetóninfo »
18. 03.OT Kredit Open
Levice
štvorhraDoublesbetóninfo »
25. 03. - 26. 03.Baseline Cup
Banská Bystrica
dvojhraChallengerbetóninfo »
25. 03. - 26. 03.Baseline Cup
Banská Bystrica
dvojhraRookieantukainfo »
07. 04. - 09. 04.PACIFIC Open
Levice
dvojhraATA sériabetóninfo »
07. 04. - 09. 04.PACIFIC Open
Levice
dvojhraChallengerbetóninfo »
07. 04. - 09. 04.PACIFIC Open
Levice
dvojhraRookiebetóninfo »
22. 04. - 23. 04.Piešťany Open
Piešťany
dvojhraATA sériaantukainfo »
22. 04. - 23. 04.Piešťany Open
Piešťany
dvojhraChallengerantukainfo »
22. 04. - 23. 04.Piešťany Open
Piešťany
dvojhraRookieantukainfo »
01. 05.Fero Cup
Nitra
štvorhraDoublesantukainfo »
06. 05. - 07. 05.Žochar Trophy
Topoľčany
dvojhraChallengerantukainfo »
06. 05. - 07. 05.Žochar Trophy
Topoľčany
dvojhraRookieantukainfo »
20. 05. - 21. 05.Don Papa’s Open
Žilina
dvojhraATA sériaantukainfo »
20. 05. - 21. 05.Don Papa’s Open
Žilina
dvojhraChallengerantukainfo »
20. 05. - 21. 05.Don Papa’s Open
Žilina
dvojhraRookieantukainfo »
03. 06. - 04. 06.Anička Trophy
Košice
dvojhraATA sériaantukainfo »
03. 06. - 04. 06.Anička Trophy
Košice
dvojhraChallengerantukainfo »
17. 06. - 18. 06.ALMADA Trophy
Sliač
dvojhraGrandslamantukainfo »
17. 06. - 18. 06.ALMADA Trophy
Sliač
dvojhraChallengerantukainfo »
24. 06. - 25. 06.Lawn Tennis Challenge
Kopčany
dvojhraChallengertrávainfo »
08. 07. - 09. 07.Senica Open
Senica
dvojhraATA sériaantukainfo »
08. 07. - 09. 07.Senica Open
Senica
dvojhraChallengerantukainfo »
08. 07. - 09. 07.Senica Open
Senica
dvojhraRookieantukainfo »
15. 07. - 16. 07.Wimbledon Doubles
Kopčany
štvorhraDoublestrávainfo »
22. 07. - 23. 07.Prievidza Cup
Prievidza
dvojhraATA sériaantukainfo »
22. 07. - 23. 07.Prievidza Cup
Prievidza
dvojhraChallengerantukainfo »
22. 07. - 23. 07.Prievidza Cup
Prievidza
dvojhraRookieantukainfo »
19. 08. - 20. 08.ERPO Open
Banská Bystrica
dvojhraATA sériaantukainfo »
19. 08. - 20. 08.ERPO Open
Banská Bystrica
dvojhraChallengerantukainfo »
19. 08. - 20. 08.ERPO Open
Banská Bystrica
dvojhraRookieantukainfo »
26. 08. - 27. 08.TENIPO Open
Bratislava
dvojhraATA sériaantukainfo »
26. 08. - 27. 08.TENIPO Open
Bratislava
dvojhraChallengerantukainfo »
26. 08. - 27. 08.TENIPO Open
Bratislava
dvojhraRookieantukainfo »
02. 09. - 03. 09.Zemplín Cup
Michalovce
dvojhraATA sériaantukainfo »
02. 09. - 03. 09.Zemplín Cup
Michalovce
dvojhraChallengerantukainfo »
09. 09. - 10. 09.GEOTHERM Cup
Jaslovské Bohunice
dvojhraATA sériaantukainfo »
09. 09. - 10. 09.GEOTHERM Cup
Jaslovské Bohunice
dvojhraChallengerantukainfo »
09. 09. - 10. 09.GEOTHERM Cup
Jaslovské Bohunice
dvojhraRookieantukainfo »
15. 09. - 16. 09.Lawn Tennis Festival
Kopčany
dvojhraGrandslamtrávainfo »
15. 09. - 16. 09.Lawn Tennis Festival
Kopčany
dvojhraRookietrávainfo »
N A S L E D U J E
30. 09. - 01. 10.Manager Tennis Cup
Skalica
dvojhraATA sériaantukainfo »
30. 09. - 01. 10.Manager Tennis Cup
Skalica
dvojhraChallengerantukainfo »
30. 09. - 01. 10.Manager Tennis Cup
Skalica
dvojhraRookieantukainfo »
07. 10.LIPI Cup
Bratislava
štvorhraDoublesantukainfo »
21. 10. - 22. 10.Ratufa Trophy
Levice
dvojhraATA sériabetóninfo »
21. 10. - 22. 10.Ratufa Trophy
Levice
dvojhraRookiebetóninfo »
28. 10. - 29. 10.KKmont Cup
Levice
dvojhraChallengerbetóninfo »
04. 11.Tatry Trophy
Tatranská Lomnica
štvorhraDoubleshardinfo »
17. 11. - 19. 11.Baseline Open
Banská Bystrica
dvojhraGrandslambetón
17. 11. - 19. 11.Baseline Open
Banská Bystrica
dvojhraChallengerbetón
17. 11. - 19. 11.Baseline Open
Banská Bystrica
dvojhraRookiebetón
08. 12. - 10. 12.SiPa ATA Finals
Banská Bystrica
dvojhraMastersbetón
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


ATA Top 25
11. 09. 2023
1.Mikuš M.3545 b.
2.Melicher J.3340 b.
3.Findura M.2690 b.
4.Barilla M.2665 b.
5.Hvizd M.1815 b.
6.Ušák H.1625 b.
7.Lipták M.1536 b.
8.Gašpar M.1250 b.
9.Markuš M.1167 b.
10.Lapšanský A.1000 b.
11.Kosorín P.970 b.
12.Dermek S.965 b.
13.Macek E.841 b.
14.Babík M.832 b.
15.Kříž J.820 b.
16.Kříž N.800 b.
17.Štetina M.791 b.
18.Osvald M.781 b.
19.Vrško M.770 b.
20.Takáč Z.765 b.
21.Ulehla J.730 b.
22.Jeleník L.630 b.
23.Uherčík P.615 b.
24.Podhorný T.578 b.
25.Sninský R.541 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt