VíťazFinalistaVýsledokVíťaz útechy#
Břeclav Open, Břeclav, betónChallengerviac »
Paluš RadovanBaláž Branislav7:5 6:3Rus Rudolf14
BORS Cup, Břeclav, betónDoublesviac »
Bojtos Roland
Dermek Stanislav
Babík Martin
Babíková Noemi
7:630
Morava Trophy, Břeclav, betónGrandslamviac »
Findura MartinValent Daniel6:3 6:0Markuš Marián24
Morava Trophy, Břeclav, betónSeniorsviac »
Lapšanský MariánKostelný Rastislav6:4 6:2Šimečka Milan4
SKL Open, Banská Bystrica, betónATA sériaviac »
Mikuš MarekOsvald Marek3:6 6:2 10:8Kosorín Peter16
SKL Open, Banská Bystrica, betónChallengerviac »
Galajda JozefFtorek Peter6:2 6:2Hochel Erik24
OT Kredit Cup, Senec, taraflexDoublesviac »
Kříž Jaromír
Lipták Michal
Hvizd Marek
Kožár František
6:414
LMJ Trophy, Levice, betónATA sériaviac »
Melicher JánTakáč Zdeno1:6 6:1 10:6Pribiš Andrej16
LMJ Trophy, Levice, betónChallengerviac »
Halaji MartinRus Rudolf0:6 7:5 10:6Baláž Branislav16
Love4tennis Open, Bratislava, betónATA sériaviac »
Findura MartinMelicher Ján6:3 4:6 10:5Mikuš Marek16
Love4tennis Open, Bratislava, antukaChallengerviac »
Bori MichalHladký Peter6:1 6:1Lutišan Ján30
KKmont Cup, Levice, betónDoubles
Melicher Ján
Pribiš Andrej
Hvizd Marek
Kožár František
6:4Druska Juraj
Hanulák Martin
24
Baseline Cup, Banská Bystrica, betónChallengerviac »
Karhan MiroslavRus Rudolf6:2 6:1Mihálik Peter19
Baseline Cup, Banská Bystrica, antukaSeniorsviac »
Both RichardIvan Miroslav5:7 6:1 10:84
Pacific Open, Nové Zámky, betónATA sériaviac »
Takáč ZdenoMelicher Ján6:0 6:1Vépy Michal18
Elfo Trophy, Malinovo, antukaATA sériaviac »
Melicher JánFindura Martin3:6 6:1 10:6Melioris Patrick20
Elfo Trophy, Malinovo, antukaChallengerviac »
Popovič AlexUlehla Jozef6:2 7:6Baláž Branislav27
Prievidza Cup, Prievidza, antukaATA sériaviac »
Takáč ZdenoHvizd Marek3:6 6:0 10:8Vojcek Branislav16
Prievidza Cup, Prievidza, antukaChallengerviac »
Stehlík MartinOzaniak Pavol6:2 6:3Kuchárik Tibor32
VRŠ5O Open, Topoľčany, antukaATA sériaviac »
Findura MartinTakáč Zdeno6:2 6:4Barilla Marco16
VRŠ5O Open, Topoľčany, antukaChallengerviac »
Šeda ZdenekVrško Marián6:2 6:3Horváth Jaroslav32
Lawn Tennis Challenge, Kopčany, trávaChallengerviac »
Podhorný TomášUrban Matej4:6 6:3 10:7Bojňanský Jaroslav20
OT Kredit Trophy, Nitra, antukaDoubles
Hvizd Marek
Kožár František
Dobáková Zuzana
Takáč Zdeno
6:2 6:0Dermek Stanislav
Svoreň Matej
24
Bella Lyttos Open, Kréta, Heraklion, antukaATA sériaviac »
Mikuš MarekKříž Nikolas2:6 6:1 7:68
Bella Lyttos Open, Kréta, Heraklion, antukaChallengerviac »
Chlpek RadoslavHochel Erik6:3 6:1Svoboda Šimon6
ALMADA Trophy, Sliač, antukaATA sériaviac »
Hvizd MarekMelicher Ján5:7 6:3 10:5Mikuš Marek14
ALMADA Trophy, Sliač, antukaChallengerviac »
Baláž BranislavRus Rudolf6:4 6:4Bojňanský Jaroslav16
Senica Open, Senica, antukaATA sériaviac »
Melicher JánMachálková Monika6:4 7:5Grejták Branislav16
Senica Open, Senica, antukaChallengerviac »
Lacko BranislavNguyen Dang Khoa6:2 2:6 10:6Bartal Mário16
Senica Open, Senica, antukaRookieviac »
Munka MariánKrč Miroslav6:2 6:3Blaško Tomáš16
Wimbledon Doubles, Kopčany, trávaDoublesviac »
Hvizd Marek
Kožár František
Lipták Michal
Trumpeš Jaroslav
6:4 6:2Buďa Vojtech
Švejcar Zbyněk
32
Zobor Trophy, Nitra, antukaChallengerviac »
Bori MichalPršan Martin6:0 6:4Matula Jakub16
Zobor Trophy, Nitra, antukaRookieviac »
Bittara LukášVomasta Michal6:2 6:2Kadlečík Patrik16
Lawn Tennis Festival, Kopčany, trávaGrandslamviac »
Melicher JánKoco Vladimír3:6 7:5 dis.Kříž Jaromír18
Grand Prix Trophy, Bratislava, antukaATA sériaviac »
Gašpar MarcelMelicher Ján6:5 ret.Mikuš Marek18
Grand Prix Trophy, Bratislava, antukaChallengerviac »
Vrško MariánUlehla Jozef7:5 6:7 10:7Nguyen Dang Khoa18
Grand Prix Trophy, Bratislava, antukaRookieviac »
Kadlečík PatrikScalzi Enrico6:2 6:1Šomodi Marek18
ERPO Open, Banská Bystrica, antukaATA sériaviac »
Vojcek BraňoDermek Stanislav6:3 6:7 10:8Babindai Patrik16
ERPO Open, Banská Bystrica, antukaChallengerviac »
Daniš RichardKašper Igor5:7 7:6 10:7Rus Rudolf16
ERPO Open, Banská Bystrica, antukaRookieviac »
Levák MatejZlatnický Tomáš6:4 4:6 10:3Vizi Ladislav9
Manager Tennis Cup, Skalica, antukaATA sériaviac »
Macek ErichGašpar Marcel5:7 7:5 10:1Machálková Monika16
Manager Tennis Cup, Skalica, antukaChallengerviac »
Hochel ErikJančiar Peterw.o.Hrabovský Ján16
Geotherm Tennis Cup, Jaslovské Bohunice, antukaATA sériaviac »
Findura MartinMelicher Ján6:1 2:6 10:6Mikuš Marek16
Geotherm Tennis Cup, Jaslovské Bohunice, antukaChallengerviac »
Podhorný TomášStehlík Martin6:3 0:6 10:4Bittara Lukáš18
Geotherm Tennis Cup, Jaslovské Bohunice, antukaRookieviac »
Vyskoč TomášMunka Marián6:2 6:4Blaško Tomáš16
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


ATA Rebríček TOP 25
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt