Challenger: SiPa ATA Finals, Banská Bystrica, betón (2023) » | 10 b. |
Smutný Ondrej | Rus Rudolf | 6:2 | Skupina N.Gombosa | | h2h |
Adamka Roman | Rus Rudolf | 6:1 6:2 | Skupina N.Gombosa | | h2h |
Podhorný Tomáš | Rus Rudolf | 6:4 7:5 | Skupina N.Gombosa | | h2h |
Challenger: Baseline Open, Banská Bystrica, betón (2023) » | 1 b. |
Kašper Igor | Rus Rudolf | 6:2 6:4 | 1.kolo | | h2h |
Challenger: KKmont Cup, Levice, betón (2023) » | 32 b. |
Vančo Jozef | Rus Rudolf | 6:1 6:0 | štvrťfinále | | h2h |
Rus Rudolf | Mrázik Matej | 4:6 6:3 10:6 | 2.kolo | | h2h |
Rus Rudolf | Korbel Radoslav | 6:3 6:4 | 1.kolo | | h2h |
Challenger: Manager Tennis Cup, Skalica, antuka (2023) » | 5 b. |
Valachovičová Monika | Rus Rudolf | 7:5 4:6 10:3 | semifinále útechy | | h2h |
Rus Rudolf | Ľalík Miroslav | w.o. | 1.kolo útechy | | h2h |
Hrabovský Ján | Rus Rudolf | 7:5 7:6 | 2.kolo | | h2h |
Challenger: TENIPO Open, Bratislava, antuka (2023) » | 15 b. |
Rus Rudolf | Pittich Tibor | 4:6 6:3 10:4 | finále útechy | | h2h |
Rus Rudolf | Adamka Roman | 4:1 4:0 | 1.kolo útechy | | h2h |
Levčík Michal | Rus Rudolf | 7:5 6:1 | 2.kolo | | h2h |
Challenger: Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2023) » | 10 b. |
Matula Jakub | Rus Rudolf | 6:2 6:4 | finále útechy | | h2h |
Rus Rudolf | Bittara Lukáš | 4:3 4:0 | semifinále útechy | | h2h |
Rus Rudolf | Levák Matej | 6:4 4:6 10:4 | štvrťfinále útechy | | h2h |
Pittich Tibor | Rus Rudolf | 6:1 6:2 | 2.kolo | | h2h |
Challenger: Senica Open, Senica, antuka (2023) » | 32 b. |
Adamka Roman | Rus Rudolf | 4:6 6:4 10:5 | štvrťfinále | | h2h |
Rus Rudolf | Bartal Mário | 6:3 3:6 10:7 | 1.kolo | | h2h |
Challenger: Lawn Tennis Challenge, Kopčany, tráva (2023) » | 90 b. |
Baláž Branislav | Rus Rudolf | 6:2 6:1 | semifinále | | h2h |
Rus Rudolf | Ľalík Miroslav | w.o. | štvrťfinále | | h2h |
Rus Rudolf | Murčo Michal | 6:3 6:3 | 2.kolo | | h2h |
Challenger: Don Papa’s Open, Žilina, antuka (2023) » | 2 b. |
Eliáš Dávid | Rus Rudolf | 1:4 4:2 11:9 | 1.kolo útechy | | h2h |
Prievozník Branislav | Rus Rudolf | 2:6 7:6 14:12 | 1.kolo | | h2h |
Challenger: Piešťany Open, Piešťany, antuka (2023) » | 0 b. |
Dojčán Michael | Rus Rudolf | 2:6 6:3 10:3 | 2.kolo | | h2h |
Rus Rudolf | Pálenek Peter | 7:5 6:2 | 1.kolo | | h2h |
Challenger: PACIFIC Open, Levice, betón (2023) » | 0 b. |
Ulehla Jozef | Rus Rudolf | 7:5 7:5 | finále | | h2h |
Rus Rudolf | Adamka Roman | 6:4 6:2 | semifinále | | h2h |
Rus Rudolf | Matula Jakub | 6:4 6:1 | štvrťfinále | | h2h |
Rus Rudolf | Baláž Branislav | 6:3 2:6 11:9 | 1.kolo | | h2h |
Challenger: Baseline Cup, Banská Bystrica, betón (2023) » | 0 b. |
Hochel Erik | Rus Rudolf | 4:3 4:3 | finále útechy | | h2h |
Rus Rudolf | Ľalík Miroslav | 4:1 1:4 10:7 | finále útechy | | h2h |
Rus Rudolf | Šnapko Peter | 4:0 1:4 10:7 | 1.kolo útechy | | h2h |
Redovjan Dušan | Rus Rudolf | 7:6 3:6 10:7 | 1.kolo | | h2h |
Doubles: OT Kredit Open, Levice, betón (2023) » | 0 b. |
Krajčovič Martin Mikuš Marek | Rus Andrej Rus Rudolf | 4:2 4:0 | semifinále útechy | | |
Rus Andrej Rus Rudolf | Smák Enriko Smák Erich | w.o. | 1.kolo útechy | | |
Kováč Peter Rafaj Martin | Rus Andrej Rus Rudolf | 6:4 6:4 | 2.kolo | | |
ATA séria: Morava Trophy, Břeclav, betón (2023) » | 0 b. |
Rus Rudolf | Eliáš Dávid | 3:4 4:1 13:11 | finále útechy | | h2h |
Rus Rudolf | Dikoš Tomáš | 2:4 4:0 11:9 | semifinále útechy | | h2h |
Rus Rudolf | Hudcovský Ivan | 4:1 4:1 | štvrťfinále útechy | | h2h |
Bučko Roman | Rus Rudolf | 6:3 3:6 10:4 | 1.kolo | | h2h |
Challenger: TransPetrol Cup, Senec, taraflex (2023) » | 0 b. |
Rus Rudolf | Bittara Lukáš | 7:5 | finále útechy | | h2h |
Rus Rudolf | Ľalík Miroslav | 6:4 | finále útechy | | h2h |
Rus Rudolf | Eliáš Dávid | 4:3 4:1 | semifinále útechy | | h2h |
Majerčák Samuel | Rus Rudolf | 6:1 6:1 | 1.kolo | | h2h |
Challenger: LMJ Trophy, Levice, betón (2023) » | 0 b. |
Vrško Marián | Rus Rudolf | 6:4 6:2 | semifinále | | h2h |
Rus Rudolf | Škodáček Andrej | 6:4 3:6 10:4 | štvrťfinále | | h2h |
Rus Rudolf | Chmelár Timotej | 6:1 2:6 10:5 | 1.kolo | | h2h |