Rastislav Ondra
Vek:48 (19. 06. 1974)
Výška:175 cmVáha:80 kg
Bydlisko:Bratislava, Slovensko
Forehand:pravouBackhand:obojručný
Raketa:Wilson
Naj. povrch:antukaNaj. ATP hráč:Sampras
Tituly:0 xFinalista:0 x
Turnajov:29
2022:0:02021:0:02020:0:02019:0:02018:0:02017:0:0
2016:0:02015:0:02014:0:02013:0:02012:2:42011:4:4
2010:9:82009:21:222008:0:0Spolu:36:38
Team Championships, Senec, taraflex (2012) »Teams
Forner PavolOndra Rastislav6:4 6:4Skupina A-Fináleh2h
Krajsa RomanOndra Rastislav6:0 6:2Skupina A-Fináleh2h
Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2012) »ATA séria
Lipták MichalOndra Rastislav6:4 6:12.koloh2h
Ondra RastislavČmiko Martin6:0 6:11.koloh2h
Temprim Champs, Šamorín, antuka (2012) »ATA séria
Lipták MichalOndra Rastislav6:3 4:6 10:72.koloh2h
Ondra RastislavHurák Henrich6:0 6:01.koloh2h
Half-Volley Cup, Šamorín, antuka (2011) »ATA séria
Koco VladimírOndra Rastislav6:1 6:12.koloh2h
Ondra RastislavPurnoch Ondrej6:1 6:21.koloh2h
Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2011) »ATA séria
Koco VladimírOndra Rastislav6:3 6:3štvrťfináleh2h
Ondra RastislavBarczi Jaroslav6:3 6:02.koloh2h
Ondra RastislavMikolášek Valerián6:3 6:31.koloh2h
Temprim Champs, Šamorín, antuka (2011) »ATA séria
Koco VladimírOndra Rastislav6:3 6:22.koloh2h
Ondra RastislavDerzsi Kamil7:5 6:11.koloh2h
Blackgame Trophy, Prievidza, antuka (2011) »Grandslam
Forner PavolOndra Rastislav7:5 6:31.koloh2h
Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2010) »ATA séria
Uhlár MariánOndra Rastislav6:2 6:3semifináleh2h
Ondra RastislavLipták Michal7:6 6:4štvrťfináleh2h
Ondra RastislavTurček Peter6:0 6:02.koloh2h
Ondra RastislavZaujec Peter6:1 6:01.koloh2h
Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2010) »ATA séria
Kodaj RóbertOndra Rastislav6:2 6:41.koloh2h
Tonoshop Open, Považská Bystrica, antuka (2010) »ATA séria
Oškrobaný AntonOndra Rastislav6:3 6:4štvrťfináleh2h
Ondra RastislavPodhorský Peter6:2 6:22.koloh2h
Ondra RastislavMasiarik Miloš6:2 6:31.koloh2h
Temprim Champs, Šamorín, antuka (2010) »ATA séria
Baláž JánOndra Rastislav7:5 5:7 10:62.koloh2h
Ondra RastislavBori Michal7:5 6:11.koloh2h
Blackgame Trophy, Banská Bystrica, antuka (2010) »Grandslam
Šeda ZdenekOndra Rastislav6:0 7:5o 9.-16.miestoh2h
Mikuš MarekOndra Rastislav6:4 6:02.koloh2h
Ondra RastislavUlehla Peter6:3 6:01.koloh2h
GoalTravel Open, Dunajská Lužná, antuka (2010) »ATA séria
Blahut PavolOndra Rastislav6:4 1:2 ret.2.koloh2h
Ondra RastislavOškrobaný Anton0:6 6:1 10:71.koloh2h
Dunaj Challenge, Dunajská Lužná, taraflex (2010) »ATA séria
Ulehla PeterOndra Rastislav4:6 6:1 15:132.koloh2h
Ondra RastislavLendel Tomáš6:2 6:21.koloh2h
Masters Cup, Trnava, taraflex (2009) »Masters
Blahut PavolOndra Rastislav6:3 6:7 10:4finále útechyh2h
Ondra RastislavLipták Michal6:2 7:5semifinále útechyh2h
Ondra RastislavUlehla Peter6:4 5:7 10:41.kolo útechyh2h
Krajsa RomanOndra Rastislav6:2 6:2B skupinah2h
Riška DušanOndra Rastislav6:2 6:1B skupinah2h
Ondra RastislavCibula Marek6:4 6:3B skupinah2h
Team Championships, Trnava, taraflex (2009) »Teams
Plačko KrištofOndra Rastislav6:0 6:4Skupina B-Fináleh2h
Engel Boris
Ondra Rastislav
Šeda Zdenek
Behúl Róbert
6:4 6:2Skupina B
Koco VladimírOndra Rastislav6:1 6:3Skupina Bh2h
IPOS Pohár, Bratislava, koberec (2009) »Grandslam
Forner RenoOndra Rastislav6:4 6:2štvrťfináleh2h
Ondra RastislavAntálek Tomáš6:0 6:12.koloh2h
Ondra RastislavKardoš Patrik6:3 6:31.koloh2h
Allianz Open, Trnava, taraflex (2009) »ATA séria
Ušák HenrichOndra Rastislavw.o.štvrťfináleh2h
Ondra RastislavKyselica Miroslav6:1 6:32.koloh2h
Ondra RastislavBagin Jozef7:5 6:31.koloh2h
Babolat Champs, Šamorín, antuka (2009) »ATA séria
Blahut PavolOndra Rastislavw.o.1.koloh2h
Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2009) »ATA séria
Ušák HenrichOndra Rastislav7:5 6:22.koloh2h
Ondra RastislavSečkár Dalibor2:6 6:1 6:31.koloh2h
Temprim Champs, Šamorín, antuka (2009) »ATA séria
Krajsa RomanOndra Rastislav6:3 6:2štvrťfináleh2h
Ondra RastislavKoreň Ľudovít6:2 6:22.koloh2h
Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2009) »ATA séria
Komora PavolOndra Rastislav6:4 6:4o 9.-16.miestoh2h
Ušák HenrichOndra Rastislav6:7 6:3 6:22.koloh2h
Ondra RastislavRadič Tomáš6:1 6:01.koloh2h
Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2009) »Grandslam
Krajsa RomanOndra Rastislav6:2 6:0štvrťfináleh2h
Ondra RastislavKubina Peter6:3 6:22.koloh2h
Ondra RastislavTurček Peter6:7 7:6 6:41.koloh2h
GoalTravel Open, Dunajská Lužná, antuka (2009) »ATA séria
Forner PavolOndra Rastislav6:1 6:1o 5.miestoh2h
Ondra RastislavLipták Michal1:6 6:1 21:19o 5.-8.miestoh2h
Krajsa RomanOndra Rastislav7:6 3:6 6:2štvrťfináleh2h
Ondra RastislavSvorada Juraj6:2 6:22.koloh2h
Ondra RastislavTurček Peter7:5 6:01.koloh2h
Blackgame Trophy, Bratislava, antuka (2009) »Grandslam
Krajsa RomanOndra Rastislav6:2 6:3o 5.-8.miestoh2h
Mikuš MarekOndra Rastislav6:1 6:2štvrťfináleh2h
Ondra RastislavBlahut Pavol6:2 3:6 6:22.koloh2h
Ondra RastislavDelikát Peter6:2 6:01.koloh2h
Prince Champs, Dunajská Lužná, taraflex (2009) »ATA séria
Siebenstich ErichOndra Rastislav6:1 7:5o 9.-16.miestoh2h
Paluš RadovanOndra Rastislav6:4 6:32.koloh2h
Ondra RastislavTurček Peter6:4 6:31.koloh2h
Morava Trophy, Břeclav, betón (2009) »ATA séria
Pašiak Jr. JaroslavOndra Rastislav6:7 7:5 5:5 ret.finále útechyh2h
Ondra RastislavBagin Jozefw.o.semifinále útechyh2h
Ondra RastislavPašiak Jaroslav6:2 6:21.kolo útechyh2h
Jančiar PeterOndra Rastislav7:6 6:11.koloh2h
Záhorie Challenge, Stupava, supreme (2009) »ATA séria
Forner PavolOndra Rastislav6:0 6:12.koloh2h
Ondra RastislavZsemlye Norbert6:4 6:11.koloh2h
Empire Open, Trnava, taraflex (2009) »Grandslam
Sečkár DaliborOndra Rastislav7:6 6:22.kolo útechyh2h
Ondra RastislavBrickman Craig6:2 6:11.kolo útechyh2h
Svorada JurajOndra Rastislav5:7 7:6 10:81.koloh2h
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


ATA Rebríček TOP 25
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt