Wimbledon Doubles 16.7.2022
Miesto: Kopčany, Futbalový štadión
Povrch: Tráva
Kategória: Štvorhra
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Slazenger Wimbledon
Počet účastníkov: 16 párov
Počet kurtov: 2
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 2 kurtyV Kopčanoch sa hral tentokrát už 16.ročník a tak team ATAtennis skúsil zaviesť nový formát a to hneď pavúkovo ako sa hrajú dvojhrové turnaje. Ako sa neskôr ukázalo tak tento druh turnaja je lepší, keďže účastníci s nim boli spokojní.
Posledný turnaj v Nitre ovládli Hvizd s Kožárom a vo forme pokračovali aj v Kopčanoch. V prvom kole tesne zvíťazili 6:4 7:5 nad Buďa/Švejcar, následne vyhrali nitrianske derby 6:2 6:4 proti Bojtos/Dorotík a v semi Křížovcov 6:0 6:4. Lipták s Trumpešom vyhrávali svoje zápasy len tak tak. Najprv proti Melioris/Vaníček 10:7 v stb následne zdolali Geringer/Pribiš 10:6 taktiež v stb a v semi Dermek/Košút 7:6 6:3.
V nedeľnom finále ukazovali obe dvojice veľmi pohľadný tenis, ale v poslednom game prvého setu stratil Lipták svoj servis a Nitrania zvíťazili 6:4. V úvode druhého setu mali hlavne v treťom game viac štastia víťazi a aj vďaka dobrému returnu dokráčala dvojica Hvizd/Kožár k zaslúžemému viťazstvu.
Útechu ukoristila dvojica Buďa/Švejcar z Třebíča, keď zdolali Meliorisa s Vaníčkom 6:3 6:4. Zaujímavosťou turnaja bolo, že finalisti hlavného a útechového pavúka sa stretli v prvom kole.
Team ATAtennis

Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


ATA Rebríček TOP 25
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt