Elfo Trophy 23.-24.4.2022
Miesto: Družstevná 575, Elfo Club, Malinovo
Povrch: Antuka
Kategórie: ATA séria, Challenger
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Dunlop ATP
Počet účastníkov: ATA 20, Challenger 27
Počet kurtov: 6
Livescore, program: tenipo.com
Prvý outdoorový turnaj v príjemnom areáli Elfo Clubu je minulosťou. Zúčastnilo sa ho 47 hráčov v kategóriach ATA a Challenger. V sobotu bolo počasie fantastické, ale v nedeľu sa už museli hráči vysporiadať s nepríjemným vetrom, ktorý jemne ovplyvňoval hru.
V ATA kategórii si víťaznú trofej odniesla aktuálna jednotka Ján Melicher, keď vo finále zdolal jeho rebríčkového prenasledovateľa Martina Finduru v supertiebreaku. Dokonca sa Jankovi podarilo odvrátiť matchball proti parťákovi Podmanickému. Vaníček sa vrátil v solídnej forme, Vépy sa dostal do semi, Dermek opäť dobre rozbehnutý zápas nezvládol, Mikuš aj napriek zraneniu bojoval, Babík zase vodu nenamútil, Marček po ročnej pauze prehral tesne s Takáčom a nováčik Melioris vyhral útechu nad Liptákom.
V Challengeri sa opäť podarilo vyhrať Alexovi Popovičovi. Ulehla hral opäť maratóny, Dojčána ovládol vietor, Hochel fantasticky otočil s Pittichom, Škodáček konečne vyhral dve kolá a v nedeľu nemohol nastúpiť a útechovú trofej má Baláž, keď vyhral nad Košútom.
Na okruhu sme privítali zopár nových hráčov. Držíme im palce a tešíme sa na ďalšie zápolenia.
Najbližšia akcia bude v peknom 9 kurtovom areáli v Prievidzi.Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


ATA Rebríček TOP 25
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt