SKL Open 5.-6.2.2022
Miesto: Švermova 32, Banská Bystrica
Povrch: Betón
Kategórie: ATA séria, Challenger
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Head Tour XT
Počet účastníkov: ATA 16, Challenger 24
Počet kurtov: 5
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: Kurty 1-3Prvý ročník turnaja SKL Open je minulosťou a víťazom hlavného okruhu sa stal bojovník a najlepší stratég Marek Mikuš, keď potvrdil výročnú cenu za comeback roka. V pavúku ATA sme videli kvalitné zápasy prvého kola Vančo-Valent, Osvald-Kožár a Lacko-Lipták. Všetky duely skončili v supertiebreaku ba dokonca jeden z nich 17:15. Braňovi Lackovi nestačilo 7:6 5:4 30:0 na možný famózny postup do semifinále. Marek Mikuš dokázal otočiť semi aj finále a tak sa stal zaslúženým víťazom turnaja.
V pavúku Challenger bol najlepší nováčik Jozef Galajda, ktorý musel poraziť 4 nasadených hráčov čím potvrdil svoju kvalitu a na najbližšom podujatí sa tešíme na jeho zápolenie v ATA pavúku. Do finále sa dostal poprvýkrát Peter Ftorek, ktorý v druhom kole odohral nervydrásajúci zápas trvajúci skoro dve a pol hodiny!!! Kvalitné výkony predvádzal Stanislav Kachnič, keď postúpil do semifinále, ale keďže takýto náročný turnaj hral po dlhej dobe tak nestihol zregenerovať. Chlapci z Terchovej začínajú pričuchávať k pohárom. Tentokrát si trofej odniesol Ján Lutišan za druhé miesto v úteche, keď nestačil na Erika Hochela.
Najbližšie akcie: 19.2. štvorhra v Senci a dvojhrový turnaj bude 26.2. v Leviciach. Samozrejme netreba váhať s prihlásením na dvojhru lebo účasť je tentokrát definitívne limitovaná na dve 16ky. Naposledy bol turnaj plný 10 dni pred jeho konaním!!!
Team ATAtennis
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


ATA Rebríček TOP 25
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt